ajax-loader
rocket

Site Kullanım Koşulları

https://www.bildiri.com.tr sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyun. Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçi ve üyeler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır. Şartları kabul etmiyorsanız lütfen siteyi kullanmayın. Bu metinde kullanılan “Kullanıcı” terimi, siteyi üye girişi yaparak veya yapmaksızın herhangi bir şekilde kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir.

– Bu sitede/internet sayfasında sunulan tüm bilgilerin telif hakkı Artvias Yazılım Tasarım Sanat Geliştirme Teknolojileri’ne aittir ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili uluslararası mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır. Site içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi ve yayınlanması veya bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. Artvias Yazılım Tasarım Sanat Geliştirme Teknolojileri bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği kullanıcılar aleyhine yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

– Kullanıcılar, Artvias Yazılım Tasarım Sanat Geliştirme Teknolojileri’ne herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. Artvias Yazılım Tasarım Sanat Geliştirme Teknolojileri bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya aittir.

İşbu Site'nin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Artvias Yazılım Tasarım Sanat Geliştirme Teknolojileri ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi sorumlu olmazlar.

Artvias Yazılım Tasarım Sanat Geliştirme Teknolojileri kullanım koşullarını gerek duyduğu zaman değiştirebilecektir.

Ad ve soyad, posta adresi, doğum tarihi, cinsiyet, telefon ve faks numarası, elektronik posta adresi, Artvias Yazılım Tasarım Sanat Geliştirme Teknolojileri tarafından sunulan bir hizmetle ilgili abonelik işlemleri gibi kişisel bilgiler, sadece kullanıcı ve kullanıcının rızası ve bilgisi dâhilinde temin edilir ve bilgilerini paylaşan kişinin açıkça rızası veya yasal zorunluluk olmaksızın üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

– Sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda sorgu veya üyelik kaydı yapılması veya otomatik yöntemlerle siteye çok sayıda talep veya bilgi gönderilmesi de bu yasağa dâhildir. Artvias Yazılım Tasarım Sanat Geliştirme Teknolojileri bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

İşbu "Kullanım Koşulları", Artvias Yazılım Tasarım Sanat Geliştirme Teknolojileri tarafından Site içeriğinde ilan edildiği tarihte yürürlük kazanır. Kullanıcılar, işbu kullanım koşulları hükümlerini Site'yi kullanmakla kabul etmiş olmaktadırlar. Artvias Yazılım Tasarım Sanat Geliştirme Teknolojileri, dilediği zaman işbu kullanım koşulları hükümlerinde değişikliğe gidebilir, değişiklikler, sürüm numarası ve değişiklik tarihi belirterek Site üzerinden yayınlar ve aynı tarihte yürürlüğe girer. İhtilaf halinde Bursa Mahkemeleri’nin ve İcra Daireleri'nin yetkili olduğunu kabul ederler.


bildiri.com.tr  Artvias Yazılım Tasarım Sanat Geliştirme Teknolojileri Markasıdır.